براساس گزارش جدید منتشر شده توسط The Elec Korea ، جانشین گلکسی S20 که احتمالاً S21 نیز نامیده می شود ، به قلم S-Pne مجهز خواهد شد. البته فقط نسخه Ultra این گوشی است.

انتظار می رود که Galaxy S21 در نیمه اول سال 2021 به بازار برسد. مشخص است که S21 با نام "نامحدود" منتشر می شود و در سه نسخه عرضه می شود. M1 ، N2 و O3. در میان این موارد ، فقط O3 Stylus Stylus محبوب خواهد داشت.

براساس گزارش های منتشر شده امروز ، سامسونگ عرضه گلکسی نوت 21 را برای سال آینده تأیید کرده است. ممکن است به این دلیل باشد که خیلی زود است و سری Note 20 تازه وارد بازار شده است.

اما گمانه زنی ها شایع است که غول فناوری قصد دارد با انداختن تولید Note Note نسل بعدی ، از Galaxy Z Fold 3 با S-Pen رونمایی کند. این بدان معناست که به احتمال زیاد شاهد عرضه Galaxy S در نیمه اول سال آینده و Z جدید Fold / Z Flip در نیمه دوم خواهیم بود.

در این مدت سامسونگ پیشرفت خوبی در تولید انبوه UTG یا شیشه فوق العاده نازک برای گوشی های بدون سیم داشته است و ظرفیت تولید نمایشگرهای خود را تا 600000 نسخه در ماه بالا می برد. این شرکت در نظر دارد تا پایان سال تعداد نمایشگرهای تاشو تولید شده در طول ماه را به یک میلیون نفر افزایش دهد.

سامسونگ ممکن است علاوه بر سری Note ، نتواند تلفنهای پوسته خود را نیز بفروشد. اما هرچه قیمت محصول بالاتر باشد ، حاشیه سود نیز بیشتر است و این می تواند کاهش فروش را جبران کند. علاوه بر این ، انتظار می رود میزان فروش گلکسی S21 با تصمیم سامسونگ افزایش یابد.

سامسونگ در کل تلفن های پیشرو زیادی در بازار دارد و ایده محدود کردن آنها شاید چندان بد نباشد.

نظر شما در مورد پایان رونمایی از تلفن های سری Note چیست؟ فکر می کنید جایگزینی تلفن های موجود در این سری با محصولات گران قیمت چوب پنبه ایده خوبی است؟


منبع خبر