مدتی است که اخبار جدیدی از Google Pixel 5 در فضای مجازی منتشر شده است. محصولی که دارای دستگاه های واسطه ای باشد و به کاربرانی که به دنبال یک تلفن هوشمند اقتصادی هستند ، ارائه می شود. اکنون اولین تصاویر ارائه شده از پیکسل 5 در فضای مجازی قرار دارد که ما را با طراحی محصول جدید گوگل آشنا کرد.


در عکس ها می توانید طراحی مشابه Pixel 4E و Pixel 4 را مشاهده کنید ، اما همچنین تغییرات جزئی نیز وجود دارد. در حقیقت ، به نظر می رسد که طراحان گوگل از محصولات قدیمی خود الهام گرفته اند و یک تلفن هوشمند جدید را توسعه داده اند. نکته برجسته عکس قرار گرفتن حسگر اثر انگشت در صفحه پشت است. سنسوری که گوگل در پیکسل 4 و پیکسل 4E از آن استفاده نکرد.


در پشت ماژول دوربین مربعی قرار دارد که به بیرون از بدن بیرون زده است. با توجه به این موضوع ، دارندگان پیکسل 5 باید یک فریم را تهیه کنند تا در نتیجه ضربه ، واحد دوربین آسیب نبیند. گفته می شود Google Dell Pixel 5 از تراشه Snapdragon 765 با مودم 5G بهره می برد و از 6 گیگابایت رم به همراه 128 گیگابایت حافظه بهره می برد.


متأسفانه ظرفیت باتری ناشناخته است. اما بسته به آنچه در تصاویر نمایش داده می شود ، ما با محصولی با صفحه نمایش 7.5 یا 8.5 اینچ سروکار داریم. طراحان گوگل برای جای گرفتن دوربین سلفی ، سوراخی در بالای صفحه قرار داده اند. در واقع ، ما این مدل طراحی را در پیکسل های 4E دیدیم. با این حال ، هنوز مشخص نیست مشخصات دوربین مورد استفاده در پیکسل 5 چیست.


ادامه مطلب